1 Ekim 2018

Hakkımızda

TECRÜBE, KALİTE VE GÜVEN !

1954 yılında kurulan Alaeddin CECELİ Ticarethanesini’nin 1975 yılında şirketleşmesi ile ortaya çıkan CECELİ DEMİR SANAYİ ve TİCARET A.Ş yaklaşık 40 yıldan bu yana demir çelik ürünlerinin ticareti ve demir çeliğe dayalı sınai faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yenimahalle ANKARA adresinde satış yeri, kumlama atölyesi, kesim ve büküm atölyesi ile rulo açma işlerinin ve çelik konstrüksiyon imalatının yapıldığı fabrikamız, şirket merkezinin de bu adrese taşınmasıyla siz değerli müşterilerimizin taleplerine daha çabuk, daha az maliyetle ile çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Şirketimize alaşımlı ve alaşımsız sıcak saclar, soğuk saclar, kutu profil ve sanayi boruları, HEA, HEB, IPE, NPI, NPU, T ve köşebent demirleri ile lama ve silmenin yanı sıra ferforje demirlerin satışı yapılmaktadır.

Şirketimizde Giyotin makas ve abkant preslerle 25 mm kalınlığa kadar sacların kesimi ile 12 mm kadar sacların bükümü, müşterilerin talep ve siparişleri doğrultusunda yapılmaktadır. Ayrıca müşteri taleplerine bağlı olarak çelik konstrüksiyon imalatı için gerekli kesim, büküm ve delme işlemleri gerçekleştirilmektedir. 2010 Yılında aldığımız 3000X12 mt. plazma ile sac şekillendirme işlerini de yapmaktayız. Ayrıca 2014 yılı Mayıs  ayında almış olduğumuz 2500 mm en, 1100 mm yükseklik, 8 tribünlü kumlama tesisimizde siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

Şirketimizi rulo açma makinelerinde 14 mm kalınlığa kadar rulo saclar gerek firmanın kendi satış yerinde satılmak ve  sac işleme atölyesinde kullanılmak veya müşteriye doğrudan sevk edilmek üzere istenilen boylarda kesilmektedir. Şirket malı sacların kesiminin dışında fason olarak sac kesimi de gelen talepler doğrultusunda yapılmaktadır.

2012 yılında faaliyete geçen Gebze Muallimköy de TEM gişeleri ve D100 karayoluna 3 dk mesafedeki satış ofisi ve depomuzla her türlü sac ve çelik malzeme alımlarınız için hizmet vermekteyiz.


TARİHÇE

1954 - Alaeddin CECELİ Ticarethanesi (Konya Sokak / ANKARA)

1975 - Ceceli Çivi, Tel ve Demir Fabrikaları (Ergazi / ANKARA)

1990 - Emek Boru Mak. San. ve Tic. A.Ş. (Sincan / ANKARA)

1995 - Özel Ceceli Okulları (Keçiören / ANKARA)

2007 - Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu (Gölbaşı / ANKARA)

2012 - Ceceli Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. Marmara Satış Ofisi ve Depo (Gebze / KOCAELİ)