Çelik Servis Merkezi

CNC FİBER LAZER KESİM

Fiber Lazer kesim makinalarımız 2500*6000mm ebat ve 20mm kalınlık kapasitesiyle, siyah sac, galvanizli sac, paslanmaz, alüminyum gibi plaka kesimlerinin yanısıra 200*200mm kutu profil ve 219mm çapında borulara kadar profil ve boru kesim hizmeti vermektedir.

CNC PLAZMA KESİM

Plazma makinalarımız 3000*13000 ve 3800*13500 ebadlarında olup 30 mm sac kalınlığına kadar CNC plazma kesim, 80 mm sac kalınlığına kadar CNC oksijen kesimi yapılabilmektedir.

SAC KESİM & BÜKÜM

Firmamızın makina parkurunda 20 mm kalınlığa kadar 6 mt çeşitli ölçülerde kesim yapabilen giyotin makaslar ile 15 mm kadar 6 mt boyunda, 10 mm kadar 3 mt boyunda sacları bükebilen lazer sabitlemesi ile huni bükümleri yapan CNC kontrollü 1000 ton basma güçlü hidrolik abkant pres bulunmaktadır.

OTOMATİK KUMLAMA & MANUEL KUMLAMA

Kumlama makinamız Ankara’nın en büyük ürün giriş hacmine sahip en son teknolojik gelişmeler takip edilerek tasarlanmış olup eni 3000 mm yüksekliği 1500 mm 16 tribünlü SA-2.5 kalitesinde kumlama yaparak ürünlerin imalat öncesi yüzeyde oluşmuş olan meneviş, korozyon yağ ve boya gibi atıkların yüzeyden arındırılmasını sağlar.  Makina ebatları ve tribün sayısı sayesinde özellikle kaynaklı imalat yapılmış malzemelerin SA-2.5 düzeyinde kumlanmasında uluslararası kalite standartları sağlanmaktadır. 

SHOP PRIMER ASTAR BOYA & SON KAT BOYA

Kumlama makinasında kumlanan hammadde malzemeler aynı hat üzerinde otomatik shopprimer makinasına girerek kaynaklı imalata uygun kalitede shopprimer boya uygulaması yapılmaktadır.  Bu sayede boya sarfiyatı azaltılırken, uygulama yapılan malzemelerin yüzeyine eşit boya dağılımı sağlanmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından uluslararası kalite standartları son kat boya uygulamaları yapılmaktadır.