Ceceli Tel Sanayi A.Ş.

Hakkımızda

Kurucumuz Alaeddin CECELİ’nin 1954 yılında o dönemde Ankara’nın ticaret merkezi olan Ulus Konya Sokak’ta kurduğu imalathanede temelleri atılan ve 70 yılı aşkın süredir faaliyetlerini devam ettiren Ceceli Grubu 3. kuşak gençlerin yönetim süreçlerine katılmaları ile geleceğe güvenle bakarken ticaret, sanayi ve eğitim sektörlerinde faaliyetlerini geliştirerek sürdürmektedir.

1968 yılında temelleri atılan ve Ceceli Grubu’nun öncü şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Ceceli Tel Sanayi AŞ, 2023 yılı itibariyle ASO 2. OSB’deki modern tesisine taşınmış ve burada genişlettiği üretim yelpazesiyle başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ürünlerimiz

55 yılı aşkın süredir üretimi yapılan geleneksel ürünler inşaat çivisi ve tavlı bağ telinin üretiminin yanında 1.20 mm’den 4.00 mm çapa kangal 2.00 mm’den 6.00 mm çapa kadar doğrultulmuş teller yuvarlak ve kare kesitlerde tavlı veya tavsız olarak üretilmektedir.

500 mm – 6.000 mm arası boy kesimi yapılan tavlı veya tavsız doğrultulmuş teller prekast beton üreticilerinden market arabası üreticilerine kadar yaygın bir müşteri profili tarafından tercih edimiştir.

Ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu sertlik ve kimyasal bileşime uygun filmaşinden üretilerek müşteri ihtiyaçları tam olarak karşılanmaktadır.

Çelik ızgara imalatında kullanılan burgulu tellerin üretiminde önemli bir pazar payına sahip olan firmamız artan taleplere cevap vermek için bu ürün ile ilgili yatırımlarına devam etmektedir.

  • Burgulu Kare Teller
  • Kangal Teller

          – Tavlı

          – Tavsız

  • Doğrultulmuş Teller

          – Tavlı

          – Tavsız

  • İnşaat Çivileri
  • Tavlı Bağ Telleri