Dış Ticaret

İthalat

Firmamızın güçlü tedarik zinciri yönetimi ve uluslararası ticaretteki tecrübeleri sayesinde, müşterilerimize yurt içinde üretilmeyen veya temininde sıkıntı çekilen ürünleri müşterimizin ihtiyacı olan kalite, zaman ve miktarda en uygun maliyetle temin etmekteyiz.

İhracat

Firmamız, yarım asırdır demir çelik sektöründe faaliyet göstererek edindiği güçlü konum ile iç pazardaki tecrübelerini küresel pazarda kullanmakta ve etkin bir şekilde ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Küresel iş birliği ağımız ve pazar araştırmalarımız sayesinde ABD, Brezilya, Togo, Burkina Faso, Azerbaycan, Özbekistan, İngiltere, Almanya gibi 5 kıtada sayısı her geçen gün artan 15’in üzerinde ülkeye aktif ihracatımız devam etmektedir.

Kalite standartlarına ve uluslararası düzenlemelere, müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek şekilde uyum gösteren tedarik zinciri ve lojistik yönetimimizle operasyonlarımızı destekleyerek müşterilerimize zamanında ve hatasız ürün teslimatı sağlayan memnuniyet odaklı yaklaşımımızla, müşteri ihtiyaçlarını anlayarak sunduğumuz özelleştirilmiş çözümlerle, memnuniyeti yüksek müşterilerimiz sayesinde uluslararası pazarda sürekli büyümeye devam ediyoruz.