Gözyaşı Desenli Saclar

Baskılı sac modelleri farklı alternatif dizaynlarıyla üretilen ürünlerdir. Demir ve çelik sektöründe sıklıkla kullanılan baskılı sac yöntem ve mekanik özellikleri tercih edeceğiniz ürünün türüne göre değişebilmektedir. Bir dizi prosedürden geçirildikten sonra nihai olarak sac biçimini alan baskılı saclar kullanım alanlarına göre baskılar verimli bir biçimde kullanılmaya hazır hale gelir.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda çok fazla tercih edilen baskılı saclar 0 mm ile 2,00 mm arasındaki kalınlıklara sahiptir. Boylarının ise 4000 mm’ye kadar çıkabildiği bilinmektedir. Ebatlar konusu ile ilgili esnek bir hareket alanı ortaya çıkartabilen baskılı saclar standart ölçülere bağlı olarak sunulduğu gibi bunun yanı sıra şahsi tercihlerinize göre de sizlere sunulmaktadır.

Euro Kalite : S235JR – S235JR(Cu) – RST37-2

Erdemir Kalite : 3237 – 3281 – 3937

Ebat : 1000×2000 – 1250×2500 mm

Et Kalınlığı  : 1,20 – 1,50 mm

Kullanım Alanları

Baskılı saclar farklı sektörlerde tercih edilmektedir. Taban yüzeyinde kullanılan baskılı saclar, kaymayan yüzeyleri mümkün kılan baskılı saclar yürüyüş yolları, kamyon ve tır kasaları, rampalar ve gemi yüzeyleriyle deniz kenarındaki tesislerde de kullanılmaktadır. Dekorasyon amaçlı şeklinde de binaların dış cephesinde kullanılan baskılı saclar gündelik hayatın birçok farklı noktasında karşılaşabileceğiniz saclardır.

Baskılı saclar dünya kalite standartlarında sizlere sunulan ürünlerdir. Her biri farklı kullanım alanıyla ön plana çıkan baskılı sacların fiyatları tercih edeceğiniz ürünün yöntem özelliklerine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar arasında her kişinin bütçesine makul fiyat seçenekleri bulunmaktadır.